CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1199)
Kubek, Anglia, pocz. XX w.
Kubek srebrny pr. sterling.

Wysokość: 7 cm

Waga: 32 g

120 zł

17-01-2020
Nowość
Lichtarz, Francja, k. XIX w.
Srebrny lichtarz na marmurowej podstawie.

Wysokość: 8,5 cm

150 zł

17-01-2020
Nowość
Cukiernica srebrna, na czterech nóżkach, dekorowana motywami kwiatowymi i rocaillami, pokrywa zwieńczona sterczyną; srebro puncowane.

Wymiary: 16x16cm

Waga: 426 g

2 800 zł

16-01-2020
Nowość
Tacka, Hiszpania, Pasgorcy, XX w.
Taca srebrna.

Wymiary: 16x9 cm

Waga: 63 g

350 zł

16-01-2020
Nowość
Lichtarz, pocz. XX w.
Srebrny lichtarz pr. 833.

Wysokość: 8 cm

220 zł

15-01-2020
Nowość
Solniczka, Europa Zachodnia, poł. XIX w.
Srebro pr. 13.

Wymiary: 8x6,5 cm

Waga: 55 g

280 zł

15-01-2020
Nowość
Paterka z monetą, XIX w.
W lustrze wbita osiemnastowieczna moneta z wizerunkiem Marii Teresy; srebro pr. 12.

Średnica: 11,5 cm

Waga: 93 g

950 zł

14-01-2020
Nowość
Kubek, Mappin Brothers, Scheffield, 1850 r.
Srebro puncowane.

Średnica: 8,5 cm

Wysokość: 7 cm

Waga: 87 g

Dostępne dwie sztuki.

480 zł

14-01-2020
Nowość
Srebro puncowane, monogram złotnika „AMD”.

Wysokość: 7cm

Waga: 73 g

220 zł

13-01-2020
Nowość
Patera, Niemcy, XIX w.
Srebro pr. 12.

Waga: 187 gr

Wymiary: 29x18cm

1 000 zł

13-01-2020
Nowość
SEIFERT Victor Heinrich (1870- 1953)
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru, sygnowany „V. Seifert”.

Wysokość: 17 cm

900 zł

10-01-2020
Nowość
Tańczący chłopiec, Wiedeń, początek XX wieku

Wysokość: 17 cm

900 zł

10-01-2020
Nowość
Łyżeczka z rybakami, Szwecja, pocz. XX w.
Srebro pr.830.

Długość: 11cm

Waga: 28g

120 zł

10-01-2020
Nowość
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 15 cm

4 900 zł

22-11-2019
„Dziewczyna z królikami”, XIX w.
Olej na płótnie, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 56x43 cm (45x33 cm)

6 900 zł

05-12-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Royal Copenhagen Aluminia, ok. 1920 r.
Ręcznie malowana fajansowa żardiniera, sygnowana „Eremitage Köbenhavn”

Średnica: 24 cm

Wysokość: 11 cm

790 zł

28-10-2019
Żardiniera, Japonia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wymiar: 32x42x14 cm

1 990 zł

25-09-2019
Żardiniera, J.P. Kayser & Sohn, Krefeld, XIX w.
Żardiniera; plater z wkładem szklanym, sygnowana.

Wymiary: 23x60x21 cm

3 900 zł

14-11-2019
/48
liczba obiektów: 1199