Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (306)
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Myśliwi w lesie zimą
Olej na płótnie, 44x94cm, sygnowany lewy dolny: A.Setkowicz
Więcej prac o tej tematyce na stronie:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
13-12-2019
Nowość
WĄSOWICZ Dariusz (1910 Warszawa - 1973)
Plac Zamkowy
Akwaforta na papierze, sygnowana p.d.: W.Wąsowicz
Więcej podobnych na: www.MalarstwoPolskie.pl

980 zł

13-12-2019
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn w słoneczny dzień
Olej, płótno, 48x78cm , sygnowany lewy dolny:Wiktor Korecki
Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl. Tel.502630650
11-12-2019
Nowość
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter (1867 Wolanów -1952 Kraków)
Pejzaż letni
Gwasz na papierze naklejonym na tekturę, 23x33cm,
Sygnowany lewy dolny: Jaxa

Więcej prac z kategorii Pejzaż na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
07-12-2019
Nowość
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
Saniami przez śniegi
olej na płótnie, sygnowany p.d.: Cz.Wasilewski
47x77cm, szerokość z ramą 100cm

Kilkanaście prac tego malarza do kupienia w galerii:

www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt: tel.502630650
05-12-2019
Nowość
ZYGMUNTOWICZ Ignacy (1875 Warszawa -1947 Warszawa)
Na polowanie
olej na płótnie, 35x50cm, sygnowany prawy dolny: F.Zygmuntowicz

www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt Tel.: 502630650
05-12-2019
Nowość
Scena z Powstania Styczniowego
olej na płótnie, 60x75cm , sygnowany prawy dolny: CZ.Wasilewski 1927

Kilkanaśnie prac tego malarza do kupienia w galerii:

www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
05-12-2019
Nowość
Wiejska chata zimą
gwasz na tekturze, 23x30cm, sygnowany lewy dolny: "H.Klotz"

Więcej w kategorii pejzaż / wieś na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl

kontakt: tel.502630650

400 zł

05-12-2019
Nowość
Żołnierz i dziewczyna
olej, tektura, 38x46cm, sygn. l.d.: Jerzy Kossak 26

Na odwrociu dedykacja okolicznościowa z 1926r.

Kontakt: tel.502630650
Więcej prac o zbliżonej tematyce na :

www.MalarstwoPolskie.pl
23-08-2017
Łodzie 1937r.

Olej, płótno, 50x70cm, sygn. l.g.: G.Mendoly 37

7 450 zł

27-07-2015
Zamek Królewski w Warszawie
awarela na papierze, 30x20 cm w świetle passe-partout
sygnowana lewy dolny
oryginalna oprawa

490 zł

10-05-2019
Zakole rzeki

Olej, płótno, sygn. p.d.: Osiecki

4 900 zł

27-07-2015
Widok znad Morskiego Oka
olej na płótnie, 105x135cm, sygn. p.d.: K.Szmyt, Zakopane
13-06-2017
Wesoła jazda
Olej na płótnie, 62x93 cm,
Autor nierozpoznany , I poł. XXw.
inspirowana malarstwem Alfreda Wierusza-Kowalskiego

Duży wybór prac o tematyce koniarskiej na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650

1 900 zł

03-06-2019
Ustka - Elewator , 1960

Olej, płótno, 50x70cm, sygn. l.d.: Alfred Żmuda - Ustka, Elewator 960., wystawiany Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, 1960r.

4 900 zł

27-07-2015
Ruiny zamku w Kazimierzu Dolnym z koniem w... , 1980
Olej na płótnie, 80x100cm sygnowany i opisany na odwrociu:

Więcej prac o tematyce koniarskiej na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630

12 000 zł

15-01-2019
Prawda jest taka , 1978
Teresa Maria Szumigaj
Prawda jest taka
olej, płótno, 136 x 88 cm
30-11-2016
Polowanie par force Oskar Merte , 1923
Olej na płótnie dublowanym, po konserwacji.
Sygnowany prawy dolny O.Merte Munchen 1923
70x100cm

Więcej prac o tej tematyce na www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt Tel. 502630650
02-12-2018
Pejzaż nadwodny
Olej na płótnie, 50x70cm,
sygnowany prawy dolny: "F.Lewandowski"

Więcej prac z kategorii "Pejzaż" na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
12-01-2019
Pejzaż nadwodny , 1929

Sygn. p.d.: W.Korecki 1929r.

20-04-2015

121x98cm, olej, płótno, Okazała ażurowa rama. Kopia jednej z najbardziej znanych prac Fritza Zubera-Buhlera (1822-1896), szwajcarskiego przedstawiciela akademizmu. Oryginał w galerii Porczyńskich w Warszawie.

29-12-2013
Martwa natura w stylu malarstwa wiedeńskiego
Olej na płótnie 83x60cm, sygnowany w prawym dolnym rogu monogramem wiązanym "SH"
autor nierozpoznany
Obraz z II połowy XIX w w stylu kwiatowego malarstwa wiedeńskiego I poł. XIXw.

Więcej na : MalarstwoPolskie.pl<
26-06-2019

Olej, płótno,68x75cm, sygn. l.g.:M. von Zawadzky

7 200 zł

24-03-2014
Kuropatwy na śniegu
02-08-2017
Kazimierz Dolny
Olej na płótnie, 50x80cm sygnowany prawy dolny: Giemza
Obraz z 1984 roku.

Więcej podobnych prac na www.MalarstwoPolskie.pl
tel. 502630650
28-03-2019
/13
liczba obiektów: 306