Galeria Sztuki SZOKArt
Poznań
518 962 332
biuro@szokart.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6)
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Poznań , 2016
Technika : akryl
Podłoże: płótno
Wymiary : 65 cm x 81cm
Sygnatura: E.Dwurnik 216
Cena : zapytaj o cenę
Link: https://szokart.com/produkt/poznan/
www.SZOKArt.com
10-10-2019
,,Złote Tulipany" , 2017
Technika : akryl
Podłoże: płótno
Wymiary : 40 cm x 30 cm
Sygnatura: 2017 E.Dwurnik
Cena : zapytaj o cenę
Link: https://szokart.com/produkt/zlote-tulipany/
21-09-2019
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Ekspedycja , 2019
Technika : szkic ołówkiem
Podłoże: papier
Wymiary: 29,5cm x 42 cm
Link: https://szokart.com/produkt/ekspedycja/

3 800 zł

10-10-2019
,,Rozpad czasu"
Technika : olej
Podłoże: płótno
Wymiary: 50cm x 40 cm
Cena: zapytaj o cenę
Link: https://szokart.com/produkt/rozpad-czasu/
22-09-2019
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Lepszy na wolności kąsek byle jaki… , 2019
Technika : szkic ołówkiem
Podłoże: papier
Wymiary: 70x55 cm
Link: https://szokart.com/produkt/lepszy-na-wolnosci-kasek-byle-jaki/
24-11-2019
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
,,Strumień energii"
Technika : olej
Podłoże: płótno
Wymiary: 50cm x 60 cm
Sygnatura : JJ 2018
Cena: zapytaj o cenę
22-09-2019
liczba obiektów: 6