Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7013)
Bohumil Rezl (1899-1963)
"Scena rodzajowa - polowanie" porcelana wys. 27 cm dł. 62 cm szer. 16 cm
18-01-2020
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Misa secesyjna Anglia, Royal Doulton ok.1900 r.
porcelana, wys.14 cm. średnica 41 cm. Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: lew na koronie / MADE ENGLAND ROYAL DOULTON / AUBRF; zieloną farbą naszkliwnie: No399945/403830

450 zł

18-01-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)
Łąka , 1968
akryl, sklejka, wym. 61x61 cm

25 000 zł

17-01-2020
Nowość
ARTEMIS - Galeria Sztuki
ZIOMEK-KOWALEWSKA Maria (1905-1975)
KAZIMIERZ NAD WISŁĄ , 1967
olej, płótno, wym. 65 x 55 cm. (z ramą 64x74 cm.) Sygn. p. d.: Ziomek Kowalewska M;

2 800 zł

17-01-2020
Nowość
Komplet srebrnych sztućców RAPSODIA Hefra 30 szt.
Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 30 sztuk (zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty i kawy); waga z ostrzami 1270 g. Znakowanie: w prostokącie W, główka kobiety i 800, oraz FH (Hefra)- 800. W pudełku, Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, XX w.

3 800 zł

17-01-2020
Nowość
CHOMICZ Witold (1910-1984)
drzeworyt, papier
wymiary w świetle passe-partout: 31 x 28 cm
wymiary z oprawą: 51 x 45,5 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
17-01-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Kubek, Anglia, pocz. XX w.
Kubek srebrny pr. sterling.

Wysokość: 7 cm

Waga: 32 g

120 zł

17-01-2020
Nowość
Lichtarz, Francja, k. XIX w.
Srebrny lichtarz na marmurowej podstawie.

Wysokość: 8,5 cm

150 zł

17-01-2020
Nowość
MALINOWSKI Andrzej (1882 Czempin - 1932 Poznań)
Motyw z Puszczy Białowieskiej
Olej na tekturze, 36x65cm,
sygnowany lewy dolny: A.Malinowski

Kolekcja 30 prac aukcyjnych z kategorii "Zima w przedwojennym malarstwie" na stronie :
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt : tel.502630650
17-01-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
/780
liczba obiektów: 7013