Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7715)
BERLEWI (pseud. Hel Enri) Helena (1873-1976)
Kompozycja abstrakcyjna w owalu , 1965
akwarela na papierze
23,5 x 31 cm (wymiary ramy: 42 x 49 cm)
sygn. i dat. l.d.: Hel Enri / Paris 65
21-11-2019
Nowość
Wejman Gallery
BANASZEWSKI Roman (ur. 1932 r.)
"Bez tytułu I" z cyklu "Spotkania"
wymiar arkusza: 48 x 61 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
20-11-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
"Bez tytułu II" z cyklu "Spotkania"
wymiary arkusza: 46 x 64 cm

20-11-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
"Bez tytułu III" z cyklu "Spotkania"
wymiary: 30 x 42 cm

20-11-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Métamorphose florale , 1958
akwarela na papierze
31 x 24 cm (wymiary ramy: 40 x 32,5 cm)
sygn. i dat.: l.d.: Hel Enri/ Paris 58
20-11-2019
Nowość
Wejman Gallery
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
„Metatron” , 1990
olej na płótnie, wymiary 130×97 cm, obraz wielokrotnie prezentowany, reprodukowany w katalogu „Mistrzowie Polskiego Malarstwa Współczesnego, Janina Kraupe”, Poznań 2003
20-11-2019
Nowość
Galeria Giza
„Wstęp do Persifala” , 1985
olej na płótnie, wymiary 135×90 cm, obraz wielokrotnie prezentowany, reprodukowany w katalogu „Mistrzowie Polskiego Malarstwa Współczesnego, Janina Kaupe”, Poznań 2003
20-11-2019
Nowość
Galeria Giza
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-12
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
20-11-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr
"Kokon IV G" 2019, olej płótno, 80x60cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
19-11-2019
Nowość
/858
liczba obiektów: 7715