Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7739)
SZEWCZYK Andrzej (Katowice 1950 - Cieszyn 2001)
" Świadek " , 1989
drewno / ołów 41 x 29,5 cm /więcej prac artysty na www.tabot.pl
28-02-2020
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela na papierze pt. "Silver horse" , 2018
Obraz akwarelowo-rysunkowy pt."Silver horse" Tomka Sętowskiego w formacie 33 cm × 25 cm. Praca tytułowana oraz sygnowana na froncie przez Tomka Sętowskiego.

5 500 zł

27-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
STOKFISZ-DELARUE Jan (ur. 1950)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
27-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"Cafe Montmartre" 2020, akryl na płótnie, 50x100cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
Obiekt został sprzedany
27-02-2020
Obraz pt. "Bonsai" z 2020 roku , 2020
Obraz wykonany w technice mieszanej olej + akryl na płótnie pt. "Bonsai" Wojciecha Muda/Munke.
Praca w formacie 25 cm × 30 cm, sygnowany na froncie w lewym dolnym rogu.

5 000 zł

26-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Shortsided memoirs , 2020
ołówek na papierze
50 x 35 cm
posiada certyfikat autentyczności wystawiony przez artystę
podpisana w prawym dolnym rogu
26-02-2020
Nowość
Galeria van Rij
Olej na płótnie pt. "Natarcie" , 2016
Obraz olej na płótnie pt. "Natarcie" Zdzisława Majrowskiego-Meyro z 2016 roku, w formacie 105 cm x 80 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu .
Obiekt został sprzedany

16 000 zł

26-02-2020
Galeria Foksal 17
JAKUBCZAK Piotr
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-02-2020
Nowość
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-02-2020
Nowość
/860
liczba obiektów: 7739